TV Proqram
12.11.2018 - 18.11.2018
RADİO Proqram
  • Bazar ertəsi Bazar ertəsi

    12.11.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Padinqtonun macəraları"

    13:10   "Bizim planet"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    16:00   "Musiqi dəqiqələri"

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Dünya kino ulduzları"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:40   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:35   "Bu axşam"

    22:35   Bədii film: "İdeal kişi"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Bornun tanınması"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     Bədii film: "Bornun tanınması" (davamı)

    2:45     "Musiqi dəqiqələri"

    3:00     "Ana dili"

    3:15     "Günün nəbzi"

    4:00     "Bu axşam"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Musiqi dəqiqələri"

    6:30     "Dünya kino ulduzları"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Xalq təranələri"

    12.11.2018

    Konstitusiya günü

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni                

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Nəğməli səhər”. Musiqili veriliş

    06.48 Musiqi dəqiqələri

    07.00 “Sabahınız xeyir” (təkrar)

    07.30 “Gözəlliklər məskəni”. Musiqi proqramı

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar   

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Uğur” (“Muğam 2018” müsabiqəsinin  “Qran Pri” mükafatçısı Kənan Bəşirli ilə söhbət)  

    10.25 Mahnı qanadlarında

    11.00 Xəbərlər

    11.05 İdman icmalı

    11.20 “Azərbaycan yurdum mənim”. Musiqi proqramı

    12.00 Xəbərlər   

    12.05 “Böyük tənəffüs” (Məktəbin təhsildən əlavə bizə verdikləri)   

    12.25 Anonslar

    12.30 Çıxış edir ART solistləri

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər 

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Poeziya dəqiqələri” . Tofiq Bayram (f)

    14.30 “Ana Vətən”.  Musiqi proqramı

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 İnstrumental musiqi

    15.30 “Kino səltənəti” (Xalq artisti Əliağa Ağayev)

    16.00 Azərbaycan kinofilmlərindən rəqslər

    16.20 “Ustad nəfəsi” (Hüseyn Saraclı) (təkrar)

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”.  Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Konstitusiya gününə həsr olunmuş bayram konserti

    18.45 Simfonik rəqslər

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Çağdaş qələmlər” (Zirəddin Qafarlı)

    19.35 “Yeni Azərbaycan”. Musiqi proqramı

    20.00 Xəbərlər 

    20.15 Musiqi çələngi

    21.00 “Unudulmayanlar” (İbrahim Göyçaylı) (doğum günü)  (f)

    21.30 “İnamla gedirik gələcəyə biz”. Musiqi proqramı

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Azərbaycanın musiqi aləmində”

    23.00 “Ocaq başı”  (Arazbar nəğmələri)

    23.30 Romans axşamı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Seyid Əzim Şirvani  (I veriliş) (f)

    00.20 Operettalardan mahnı və duetlər

    01.00 Xəbərlər

    01.10 Azərbaycan bəstəkarlarının əsərləri

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Çağdaş qələmlər”  (təkrar)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Ocaq başı”  (təkrar)

    03.40 Vətən nəğmələri

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı  (təkrar)

  • Çərşənbə axşamı Çərşənbə axşamı

    13.11.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Padinqtonun macəraları-2"

    13:10   "Musiqi dəqiqələri"

    13:30   "İdman icmalı"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Günün nəbzi"

    15:20   "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   Televiziya filmi 

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:40   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:35   "Azərbaycan dili"

    22:25   Bədii film: "On il sonra"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Sindi Hollun yox olması"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     Bədii film: "Sindi Hollun yox olması" (davamı)

    2:45     "Caz musiqisi"

    3:00     "Günün nəbzi"

    4:00     "Azərbaycan dili"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "İdman icmalı"

    6:30     Televiziya filmi 

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Xalq təranələri"

    13.11.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Çıxış edir vokal və instrumental qruplar

    06.30 “Bakı, sabahın xeyir”. Musiqi proqramı

    07.00 “Dünyanın gülüş ustaları” (Lope de Veqa) (f)

    07.30 Xalq mahnıları

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı 

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Oxuyurlar Kamilə Nəbiyeva və Mirələm Mirələmov

    10.30 “Duyğu yarpaqları”. Aşıq Alı  (f) 

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Elm və həyat”. Radio jurnalı  (Simsiz rabitə texnologiyaları keçmişdə və indi. Radio günü) (təkrar)

    11.30 “Xeyrə qənşər” (Türk xalqlarının ortaq ədəbiyyatı. Əkbər Qoşalıyla söhbət)

    12.00 Xəbərlər

    12.05“Dünyanı tanıyın” (Göllər ölkəsinin möcüzələri) (təkrar)

    12.25 Anonslar

    12.30 “Sənət söhbətləri”  (Rəngkarlıqda  payız...) (f)

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Ünvanımız Azərbaycandır” (Dünya azərbaycanlıları assambleyasının diaspor fəaliyyəti) (təkrar)

    14.40 Aşıq havaları

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 Estrada kaleydoskopu

    15.55 Anonslar

    16.00 “Yurda sarı” (Cəbrayılın Şıxlar kəndi) (təkrar)

    16.30 El havaları

    16.50 “Mir”.  Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı

    17.50 “Poeziya dəqiqələri”.  Ənvər Əhməd  (f) 

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Melodiyadan - melodiyaya

    18.55Anonslar

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Qəzəl de ki, məşhuri dövran ola”. Füzulidən seçmələr  (f)

    19.35 Çıxış edir gənc estrada müğənniləri

     20.00 Xəbərlər

    20.15 “Yadigar səslər”. Musiqili veriliş  (İslam Rzayev) 

    21.00 “Xatirələr işığında” (Salam  Qədirzadə) (f)

    21.30 Çıxış edir ART Əhsən Dadaşov adına “Xatirə” XÇA ansamblı

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Köhnə, yeni radio”  (Hidayət Səfərli) (f)

    22.40 Oxuyurlar Emiliya Yaqubova və Eldar Qasımov 

    23.00 “Axşam görüşləri” (təkrar)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Seyid Əzim Şirvani  (II veriliş) (f)

    00.20 “Gecə düşüncə...” (Rəssam Toğrul Sadıxzadə)  (təkrar)

    00.50 Əziz Əkbər Əzizlinin orkestr pyesləri

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Əbədiyaşarlar”. Musiqi proqramı 

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Sənət söhbətləri”  (təkrar)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Ünvanımız Azərbaycandır” (təkrar)

    03.40 “Bakı gecələri”. Musiqi proqramı

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı  (təkrar)

  • Çərşənbə Çərşənbə

    14.11.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Maharal sirri"

    13:10   "Musiqi dəqiələri"

    13:30   "Təmas nöqtəsi"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Günün nəbzi"

    15:20   Televiziya filmi

    16:00   "Musiqi dəqiqələri"

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Oskara gedən yol"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:40   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:40   "Xəmsə". İntellektual oyun

    22:40   "Multikulturalizm"

    23:10   Bədii film: "Balaca sürücü"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Balaca sürücü" (davamı)

    1:30     "Musiqi dəqiqələri"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     "Caz musiqisi"

    3:00     "Günün nəbzi"

    4:00     "Sərbəst söhbət"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Multikulturalizm"

    6:30     "Musiqi dəqiqələri"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Xalq təranələri"

    14.11.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram (f)    

    06.48 Çıxış edir instrumental üçlüklər

    07.00 “Xeyrə qənşər” (təkrar)

    07.30 Azərbaycan kinofilmlərindən musiqi fraqmentləri

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Musiqi çələngi

    10.50 “Şair öz səsində”.  Vasif Süleyman  (f)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 Oxuyurlar Kamilə Nəbiyeva və Mirələm Mirələmov

    11.30 “Yurd yeri”  (Gənc şair Anar Aminlə Cəlilabad folkloru haqda)

    12.00 Xəbərlər                                                                                                                                      

    12.05  “Sabaha pəncərə”  (təkrar)

     12.25 Uşaq nəğmələri  

    12.45 Çıxış edir “Buta” qrupu

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Muğam dünyamız”  (İslam Rzayev)

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Azərbaycan təbiəti”. Radio jurnalı (Coğrafiya İnstitutu  Xəzər dənizçilik  problemləri  şöbəsinin 

    əməkdaşı, coğrafiya üzrə fəlsəfə doktoru  Nadir  Əhmədov) (təkrar)

    15.25 Anonslar

    15.30 “İgidnamə” (Ərəstun Məmmədov) (f)

    15.50 Ötən illlərin instrumental musiqisi

    16.00 “Həmsöhbət” (Şair Şöhlət Əfşar) (təkrar)

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı 

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Musiqi mozaikası

    18.40 Çıxış edirlər Lalə Məmmədova və Orxan Mirzəyev  

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Muğamdan rəqsədək”. Musiqi proqramı

    20.00 Xəbərlər

    20.15 “Sən bir nəğmə, mən bir nəğmə”.  Musiqi proqramı

    21.00 “İlham çeşməsi” (İbrahim Göyçaylı)  (f)

    21.30 Nəğməli axşamlar

    22.00 Xəbərlər           

    22.10 “Abidələrimiz” (Elmlər Akademiyasının Nizami adına Ədəbiyyat muzeyi)

    22.40 “Səs xəzinəmizdən”. Oqtay Ağayev (xatirə günü)

    23.00 Ötən illərin nəğmələri 

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Seyid Əzim Şirvani  (III veriliş) (f)

    00.20 Musiqili komediyalardan parçalar

    01.00 Xəbərlər

    01.10 Klassik musiqi

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Duyğu yarpaqları”.  Aşıq Alı  (təkrar)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Azərbaycan bəstəkarlarının əsərləri  

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Cümə axşamı Cümə axşamı

    15.11.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Mənim müdhiş dayəm"

    13:10   "Musiqi dəqiqələri"

    13:30   "Tələbə dünyası"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Günün nəbzi"

    15:20   Televiziya filmi

    16:00   "Musiqi dəqiqələri"

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Azərbaycan tarixi"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:40   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:35   "Yaradanlar və yaşadanlar"

    23:00   Bədii film: "Xülyalar aləmində"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Xülyalar aləmində" (davamı)

    1:30     "Musiqi dəqiqələri"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     "Azərbaycan tarixi"

    2:45     "Günün nəbzi"

    3:30     "Yaradanlar və yaşadanlar"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Musiqi dəqiqələri"

    6:30     "Tələbə dünyası"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Xalq təranələri"

    15.11.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Payız lövhələri  

    06.30 Çıxış edir vokal və instrumental qruplar   

    07.00 “Yurd yeri”  (təkrar)

    07.30 Estrada konserti  

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Soruşun cavab verək” (Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi yanında Dövlət Sosial  Müdafiə 

    Fondunun əməkdaşları qonağımızdır) (canlı)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili - əyləncəli proqram  

    11.50 Tarda çalır Murtuza Əsədullayev   

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Yaşıl planet” (Ov ovlayan yırtıcı bitkilər)

    12.25 Anonslar

    12.30 “Dünyanı bəzəyənlər” (Müslüm Maqomayev)  (f)

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Poeziya dəqiqələri”. Elnur Qərari  (f)

    14.20 Nəvvab Sadıqın mahnıları

    14.45 Musiqi dəqiqələri   

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Vətən yaşasın” (Şəhid Rəşid Mehdiyevin döyüş yolu)

    15.25 “Azərbaycan elləri”. Musiqi proqramı   

    16.00 “Payız düşüncələri”  (6 saylı məktəbin müəllimi Rəna Mirzəyeva)  (təkrar)

    16.40 Sözsüz mahnılar

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün”.  Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Musiqi koleydoskopu

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Duyğu yarpaqları”.  Fikrət Sadıq (xatirə günü)  (f)

    19.35 Oxuyurlar Alim və Fərqanə Qasımovlar

    20.00 Xəbərlər

    20.15 “Melodiyadan-melodiyaya”.  Musiqi proqramı

    21.00 “Sarıtel” (Aşıq şeirinin janr növləri)

    21.30 Mahnı çələngi

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Qum saatı”  (Alim Qara Mustafayev)   

    22.40 “Səs xəzinəmizdən”. Sabir Mirzəyev

    23.00 “Axşam görüşlərindən seçmələr” (Oqtay Ağayev) (f)  

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Fatma xanım Kəminə  (I veriliş) (f)

    00.20 “Yaddaş səhifələri” (Aqil Abbas – “Batmanqılınc”. Povest)

    00.35 Gənc bəstəkarların əsərləri

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Nəğmə dolu gecələr”. Musiqi proqramı

    02.00 Xəbərlər 

    02.10 “Dünyanı bəzəyənlər” (təkrar)                

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Sarıtel”  (təkrar)

    03.40 Lirik mahnılar   

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Cümə Cümə

    16.11.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   "Bağçılıq"

    12:00   Bədii film: "Veyverli Pleys sehrbazları"

    13:30   "Azərbaycan muzeyləri"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Günün nəbzi"

    15:20   "Zamanın sorağında"

    16:10   "Musiqi dəqiqələri"

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   Televiziya filmi

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:40   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:35   "Görüş yeri"

    23:00   Bədii film: "Dalğaların zirvəsində"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Dalğaların zirvəsində"  (davamı)

    1:30     "Musiqi dəqiqələri"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     "Azərbaycan muzeyləri"

    2:45     "Günün nəbzi"

    3:30     "Görüş yeri"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Musiqi dəqiqələri"

    6:30     "Bağçılıq"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Xalq təranələri"

    16.11.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqramı (təkrar)

    06.48 Oyun havaları  

    07.00 “Müdriklər belə deyib”  (Firdovsi - “Şahmnamə”) (f)

    07.30 Şən melodiyalar  

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Bizdən sonra” (Bəxtiyar Vahabzadə) (f) 

    10.35 Mahnı çələngi   

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 Xalq mahnıları    

    11.40 İnstrumental musiqi

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Navalça”. Uşaqlar üçün proqram (“Bənövşə” uşaq xoru qonağımızdır)

    12.35 Əlibaba Məmmədovun melodiyaları  

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti 

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 Duetlər  

    14.30 “Hərb tariximizdən” (Polkovnik İrza bəy Hacıbəylinskinin keçdiyi döyüş yolu)

    14.45 Abdulla Qurbaninin sözlərinə yazılmış mahnılar

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Yaddaş səhifələri” (Aleksandr Düma- “Qafqaza səyahət”. XVI hissə) (f)

    15.20 Musiqi lövhələri

    15.30 “Əsrlərə səyahət” (Sənəti ellər yaşadır. Azərbaycanın el sənətkarlığı haqqında)

    15.50 “Unudulmaz  ifalar”. Nadir Axundov (xatirə günü)

    16.00 “İdman”. Radio jurnalı

    16.45 Anonslar

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Axşamçağı”. Musiqili veriliş (Zabitə Alıyeva)  

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Elçi daşı” (Yazıçı, naşir Şəddat Cəfərov)

    19.35 Oxuyurlar Sevda Ələkbərzadə və İlqar Muradov

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Gənc ifaçıların konserti    

    21.00 “Sarıtel” (Sovet represiyası)  (təkrar)

    21.30 Çıxış edir ART Tofiq Əhmədov adına estrada-simfonik orkestri  

    22.00 Xəbərlər

    22.10 Retro mahnılar  

    22.30 “Söz naxışı” (Sehirli sözlər) (təkrar)

    23.00 Muğam axşamı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Fatma xanım Kəminə  (II veriliş) (f)

    00.20 “Caz musiqisi” . Musiqili veriliş

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Əbədiyaşarlar”. Musiqili veriliş   

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Bizdən sonra” (təkrar)

    02.40”Bakı gecələri”. Musiqi proqramı

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Söz naxışı”  (təkrar)

    03.40 Lirik melodiyalar  

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Şənbə Şənbə

    17.11.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Bədirlənmiş ay krallığı"

    12:55   "Musiqi dəqiqələri"

    13:30   "Şahmat klubu"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Günün nəbzi"

    15:15   "Musiqi dəqiqələri"

    16:00   "Turan"

    16:30   "Kənd saatı"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Kino-xəbər"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Musiqi dəqiqələri"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:40   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Bizim planet"

    21:40   "Anşlaq"

    23:00   Bədii film: "Üç ürək"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Üç ürək" (davamı)

    1:20     "Caz musiqisi"

    2:00     Turan

    2:45     "Bizim planet"

    3:30     "Anşlaq"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Məclisi-üns"

    6:30     "Kino-xəbər"

    6:45     "Kənd saatı"

    7:15     "Xalq təranələri"

    17.11.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni                     

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Bakı, sabahın xeyir”. Musiqi proqramı

    06.30 “Gözəlliklər məskəni”. Musiqi proqramı

    07.00 “Çiçək yağışı” (Şəhriyar) (f)

    07.30 Şənbə təranələri 

    08.00 RV proqramı

    08.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    08.55 Anonslar

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Çələng”. Musiqili veriliş

    10.50 Cəngi və yallılar

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram (təkrar)

    11.50 Qarmonda çalır Ənvər Sadıxov

    12.00 “Gəzdim Azərbaycanı” (Zaqatala) (f)

    12.30 “Azərbaycan elləri”. Musiqi proqramı  

    13.00 Xəbərlər

    13.05 “Boğça”. Uşaqlar üçün folklor toplusu (Millli Dirçəliş Gününə həsr olunur)                                                                                                                      

     13.25 “Ana Vətən”. Musiqi proqramı

    14.00 RV proqramı

    14.05 Azərbaycan əsgəri” (Milli dirçəliş günü)  

    14.25 “Azərbaycan müstəqil Vətənim”. Musiqi proqramı  

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)  

    15.10 “Bəhər” (Milli Dirçəliş Günü. Müstəqilliyə gedən yol)

    15.30 İnstrumental musiqi

    15.50 “Səngərə məktub” (Azərbaycan mətbuat şurasının sədr müavini şair Umud Rahimoğlu) 

    16.10 Milli dirçəliş gününə həsr olunmuş bayram konserti

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı  

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Duetlər  

    18.25 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı  

    18.40 “Yeni Azərbaycan”. Musiqi proqramı

    19.00 “Xəzinə inciləri”. Musiqili veriliş

    20.00 Anonslar

    20.05 “İnamla gedirik gələcəyə biz”. Musiqi proqramı  

    20.30 “Bizim planet”   

    21.00 Ötən illərin nəğmələri 

    22.00 Xəbərlər                       

    22.10 “Həmsöhbət”  (Mircəmal Paşayev haqqında )  

    23.00 Musiqi dəqiqələri

    23.10 “El havası” (Yəhya bəy Dilqəm) 

    23.40 “Yadigar səslər”. Mobil Əhmədov

    23.50 Gülarə Əliyeva - “Süita”

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Vətən nəğmələri”. Musiqili veriliş

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Müstəqillik mövzusu Azərbaycan bəstəkarlarının əsərlərində”. Musiqili veriliş

     02.00 Xəbərlər

    02.10 Mahnılarla eldən - elə

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Simfonik musiqi 

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik  musiqili  proqramın davamı (təkrar)

  • Bazar Bazar

    18.11.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "İnstrumental musiqi"

    9:00     "Ovqat"

    10:30   "Həftənin mənzərəsi" (ingilis dilində)

    11:00   "Pillə"

    12:00   "Azərbaycan Respublikasına xidmət edirəm"

    13:00   "Muğam dünyamız"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Səadət"

    15:30   "Dadlı dünya"

    16:00   "Parlament həftəsi"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   Bədii film: "Mənim uşaqlıq xatirələrim"

    19:00   "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    20:00   "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    21:30   "İllərin nəğmələri"

    23:00   Bədii film: "Ailədən qaça bilməzsən"

    1:00     "Musiqi dəqiqələri"

    1:30     "Ovqat"

    3:00     "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    4:30     "Səadət"

    5:30     "İllərin nəğmələri"

    6:40     "Dadlı dünya"

    7:30     "Xalq təranələri"

    18.11.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Çıxış edir instrumental ansambllar  

    06.30 “El havası” (təkrar)  

    07.00 Estrada konserti

    07.30 “Şəbəkə”.  Bədii - informasiya proqramı (Həftənin sənət mənzərəsi)  

    08.00 RV proqramı

    08.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    09.45 İnstrumental  musiqi

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Sabahınız xeyir” (“Arzular gələcək haqqında xatirələrdir)

    10.35 Anonslar

    10.40 “Anasının balası” (“Rənglərin səsi”. Nağıl – tamaşa)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Çələng”. Musiqili veriliş (təkrar)

    11.50 Çıxış edir “Abşeron” qrupu  

    12.00 Azərbaycan valsları   

    12.15 Çıxış edir populyar müğənnilər

    13.00 Xəbərlər

    13.05 RV proqramı   

    13.10 Oxuyurlar Aşıq Samirə və Aşıq Əli

    13.30 “Məktəb illəri” (Laçın məktəbində Milli Qəhrəman Gültəkin Əsgərovanın xatirəsinə həsr olunan tədbirdən)

    13.55 Anonslar

    14.00 Muğam saatı

    15.00 “Bir nəğmənin nağılı” (Tofiq Quliyev –“Popuri”) (təkrar)

    15.30 Anonslar

    15.35 Çıxış edir estrada müğənniləri

    16.00 “Uşaqdan xəbər al” (Bunları bilirsinizmi? Uşaqlarla müzakirə)

    16.25 Şən melodiyalar

    17.00 RV proqramı

    17.05 “Əsgər istəyi” (Qubadlı döyüşçüləri qonağımızdır)

    18.00 Xəbərlər

    18.10 “Sevgilimsən, poeziya”  (Süleyman Rüstəm)  (təkrar )

    18.40 Azərbaycan bəstəkarlarının əsərləri. Oxuyur Ramil Qasımov

    19.00 “Söz dünyamız” (Vaqif Əlixanlı-75)   

    19.30 “Bulaq” (Ay doğar, ayaz olar)

    20.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı

    21.30 “Axşam görüşləri”

    22.30 Ulduzların dueti

    23.00 “Unudulmayanlar” (Emin Sabitoğlu)  (xatirə günü) (f)

    23.30 Estrada konserti

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Yaddaş səhifələri” (Aqil Abbas – “Batmanqılınc”. Povest) (təkrar)

    00.25 “Gecəniz xeyrə qalsın”. Musiqili veriliş  (Gülarə Əliyeva )

    01.00 Xəbərlər           

    01.10 Oxuyurlar Flora Kərimova və Cavan Zeynallı

    01.30 “Bulaq” (təkrar) 

    02.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı  (təkrar)

    03.30 Lirik mahnılar

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Çıxış edir Əzizə Mustafazadə

    04.20 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar) Gəl, səhərim”. Publisistik  musiqili  proqramın davamı (təkrar)