TV Proqram
24.09.2018 - 30.09.2018
RADİO Proqram
  • Bazar ertəsi Bazar ertəsi

    24.09.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Təyyarəçilər"

    13:10   "Bizim planet"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    16:00   "Musiqi dəqiqələri"

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Azərbaycan - yurdum mənim"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Oskara gedən yol"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:40   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:35   "Bu axşam"

    22:35   Bədii film: "Hər şey yenicə başlanır"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Xüsusi təyinatlıların ovu"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     Bədii film: "Xüsusi təyinatlıların ovu" (davamı)

    3:00     "Ana dili"

    3:15     "Günün nəbzi"

    4:00     "Bu axşam"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Musiqi dəqiqələri"

    6:30     Televiziya filmi

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    24.09.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Nəğməli səhər”. Musiqili veriliş

    06.48 Orkestr fantaziyaları

    07.00 “Sabahınız xeyir” (təkrar)

    07.30 Musiqi mozaikası

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar   

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Uğur” (Milli musiqi bayramına məktəblilərin töhfəsi) (təkrar)

    10.25 Mahnı qanadlarında

    11.00 Xəbərlər

    11.05 İdman icmalı

    11.20 Çıxış edir estrada müğənniləri

    12.00 Xəbərlər   

    12.05 “Böyük tənəffüs” (Yeni dərs ilinə yeni həvəslə) (təkrar)

    12.25 Anonslar

    12.30 Gənc xanəndələrin konserti

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər 

    14.05 RV proqramı

    14.10 Taleh Həmid  -“Ömrün qızıl fəsli” (şeir toplusu)  (f)

    14.30 “Ana yurdum”. Musiqi proqramı

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 Çıxış edir instrumental ansambllar

    15.30 “Kino səltənəti” (Sabit Rəhman) (təkrar)

    16.00 Azərbaycan kinofilmlərindən rəqslər

    16.20 “Sarıtel” (Aşıq Abbas Tufarqanlı) (təkrar)

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Melodiyadan-melodiyaya

    18.45 “Buta” qrupunun konserti

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Çağdaş qələmlər” (Şair, publisist Nazim Əhmədli)

    19.35 Çıxış edirlər Abbas Bağırov və Ənvər Sadıxov

    20.00 Xəbərlər 

    20.15 Musiqi çələngi

    21.00 “İlham çeşməsi” (Xalq artisti Əminə Yusifqızı) (doğum günü) (f)

    21.30 Nəğməli axşamlar

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Azərbaycanın musiqi aləmində”

    23.00 “Ocaq başı” (Aşıq Abbas Tufarqanlı)       

    23.30 Romans axşamı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Nizami Gəncəvi (I veriliş) (f)

    00.20 Operettalardan mahnı və duetlər

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Azərbaycan bəstəkarlarının əsərləri”. Musiqili veriliş

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Çağdaş qələmlər”  (təkrar)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Ocaq başı” (təkrar)

    03.40 Sevgi nəğmələri

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı  (təkrar)

  • Çərşənbə axşamı Çərşənbə axşamı

    25.09.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Cənab Spivetin macəraları"

    13:10   "Musiqi dəqiqələri"

    13:30   "İdman icmalı"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Günün nəbzi"

    15:20   "Azərbaycan tarixi"

    16:00   "Musiqi dəqiqələri"

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Azərbaycan-yurdum mənim"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Azərbaycan muzeyləri"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:40   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:35   "Elm və innovasiya"

    22:25   "Sevilənlər"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Balaca sürücü"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     Bədii film: "Balaca sürücü" (davamı)

    2:45     "Günün nəbzi"

    3:30     "Sevilənlər"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "İdman icmalı"

    6:30     Televiziya filmi 

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    25.09.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Musiqi  lövhələri

    06.30 “Bakı, sabahın xeyir”. Musiqi proqramı

    07.00 “Gülüş ustaları” (Əliağa Ağayev) (f)

    07.30 “Gözəlliklər məskəni”. Musiqi proqramı

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı 

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Çıxış edirlər Kamilə Nəbiyeva və Mirələm Mirələmov

    10.30 “Duyğu yarpaqları”. Tacəddin Şahdağlı  (f)  

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Elm və həyat”. Radio jurnalı (Qlobal su böhranı və Azərbaycan) (təkrar)

    11.30 “Xeyrə qənşər” (İrəvan ədəbi mühiti)  

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Dünyanı tanıyın”. Uşaqlar üçün öyrədici proqram (Fəsil tanımayan unikal məkanlar) (təkrar)

    12.25 Anonslar

    12.30 “Sənət söhbətləri” (Rza Təhmasib)  (f)

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Ünvanımız Azərbaycandır” (İsveçdəki Azərbaycan diaspor nümayəndələri qonağımızdır)

    14.40 Aşıq havaları

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Xəbəriniz olsun”. Musiqili-əyləncəli proqram

    15.55 Anonslar

    16.00 “Yurda sarı” (Qarabağın şah qalası- Xankəndi. Tarixçi alim Nazim Tapdıqoğlu) (təkrar)

    16.30 El havları

    16.50 “Mir”.  Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı

    17.50 “Poeziya dəqiqələri”.  Elnaz Eyvazlı  (f)

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Musiqi dünyası”  (Nizami və musiqi)

    18.55Anonslar

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Ramiz Heydər –“Əsrin qızıl karvanları”  (poema) (f)

    19.35 Gənc estrada müğənnilərinin konserti

    20.00 Xəbərlər

    20.15 “Muğamdan rəqsədək”. Musiqi proqramı

    21.00 “Xatun”. Radio jurnalı  (Həmidə Cavanşir) (f)

    21.30 Ulduzların dueti

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Köhnə, yeni radio”  (Aqşin Babayev)  (f)

    22.40 Oxuyurlar İlahə Əfəndiyeva və Anar Şuşalı

    23.00 “Axşam görüşləri” (Əlcəzair qızı Cəmilə)  (təkrar)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Nizami Gəncəvi (II veriliş) (f)

    00.20 “Gecə düşüncə...” (Cümhuriyyət dövrü sənətkarları – rəssamlar, heykəltəraşlar və s.Sənətşünaslıq üzrə

    fəlsəfə doktoru Ziyadxan Əliyev)

    00.50 Tofiq Quliyev - “Doğma melodiyalar”

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Əbədiyaşarlar”. Musiqi proqramı 

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Sənət söhbətləri”  (təkrar)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Ünvanımız Azərbaycandır” (təkrar)

    03.40 Lirik mahnılar

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı  (təkrar)

  • Çərşənbə Çərşənbə

    26.09.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Tətil günləri"

    13:00   "Hərb tariximizdən"

    13:30   "Təmas nöqtəsi"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Günün nəbzi"

    15:20   "Azərbaycan dili"

    16:10   "Musiqi dəqiqələri"

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Azərbaycan-yurdum mənim"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Dünya kino ulduzları"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:40   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:30   Bədii film: "Yol əhvalatı"

    22:55   "Bakı gecələri"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Red-2"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     Bədii film: "Red-2" (davamı)

    2:45     "Musiqi dəqiqələri"

    3:15     "Günün nəbzi"

    4:00     "Sərbəst söhbət"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Təmas nöqtəsi"

    6:30     Televiziya filmi: "Xalq nəğməkarı"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    26.09.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram (f)    

    06.48 Orkestr pyesləri

    07.00 “Xeyrə qənşər” (təkrar)

    07.30 Azərbaycan kinofilmlərindən musiqi fraqmentləri

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Musiqi çələngi

    10.50 “Şair öz səsində”.  Şəmsi Qoca (f)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 İnstrumental musiqi  

    11.30 “İrəvan çuxuru” (Akif Səməd) (təkrar)   

    12.00 Xəbərlər                                                                     

    12.05 “Sabaha pəncərə” (Vaxtın dəyəri) (təkrar)

    12.25 Uşaq nəğmələri

    12.45 “Humay” qızlar ansamblının konserti  

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Musiqi dünyası” (Nizami və musiqi) (təkrar)

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Azərbaycan təbiəti”. Radio jurnalı (Böyük ipək yolu və turizmin inkişafı. Tarix elmləri doktoru

    Qasım Hacıyev) (təkrar)

    15.25 Anonslar

    15.30 İgidnamə” (Ehtiram Əliyev) (f)

    15.50 Qəhrəmanlıq nəğmələri

    16.00 “Vətən nəğmələri”. Musiqili veriliş  

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı 

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Musiqi kaleydoskopu

    18.40 İnstrumental heyətlərin çıxışı  

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Çıxış edir populyar müğənnilər

    19.45 Simfonik rəqslər

    20.00 Xəbərlər

    20.15 “Sən bir nəğmə, mən bir nəğmə”. Musiqi proqramı 

    21.00 “İlham çeşməsi” (Muxtar Dadaşov) (f)

    21.30 Mahnı axşamı

    22.00 Xəbərlər           

    22.10 “Abidələrimiz” (Bəxtiyar Vahabzadənin ev muzeyi) (təkrar)

    22.40 “Unudulmaz ifalar”. Bülbül (xatirə günü)

    23.00 Ötən illərin nəğmələri 

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Nizami Gəncəvi (III veriliş) (f)

    00.20 Azərbaycan bəstəkarlarının əsərləri

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Xəbəriniz olsun”. Musiqqili-əyləncəli proqram (təkrar)

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Duyğu yarpaqları”. Tacəddin Şahdağlı (təkrar)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Nizaminin sözlərinə yazılmış romanslar (doğum günü)

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Cümə axşamı Cümə axşamı

    27.09.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Cersili qız"

    13:00   "Azərbaycan - yurdum mənim"

    13:30   "Mən də uşaq olmuşam"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Günün nəbzi"

    15:20   "Kinoştrix"

    16:00   "Musiqi dəqiqələri"

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Azərbaycan - yurdum mənim"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Azərbaycan tarixi"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:40   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:35   "Sözün sirri"

    22:25   "Yaradanlar və yaşadanlar"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Təhlükəli biznes"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     Bədii film: "Təhlükəli biznes" (davamı)

    2:45     "Günün nəbzi"

    3:30     "Yaradanlar və yaşadanlar"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Azərbaycan tarixi"

    6:30     "Kinoştrix"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    27.09.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Musiqi dəqiqələri

    06.30 Estrada konserti

    07.00 “İrəvan çuxuru” (təkrar)

    07.30 “Abşeronum mənim”. Musiqi proqramı

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Soruşun cavab verək” (Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi yanında Dövlət Sosial  Müdafiə 

    Fondunun əməkdaşları qonağımızdır) (canlı)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili - əyləncəli proqram  

    11.50 Klarnetdə çalır Akif Qürbətov

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Yaşıl planet” (Dünyanın səsli – küylü şəlalələri)

    12.25 Anonslar

    12.30 “Dünyanı bəzəyənlər” (Ağahüseyn Cavadov)  (f)

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Poeziya dəqiqələri”. Xaliq Rəhimli (f)

    14.20 Oxuyurlar  Sevda Yəhyayeva və Elton Hüseynəliyev

    14.45 “Dünya bu gün”. Beynəlxalq icmal

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Vətən yaşasın” (Rafael Mirzəyevin döyüş yolu) (təkrar)

    15.25 “Azərbaycan yurdum mənim”. Musiqi proqramı 

    16.00 “Payız düşüncələri” (Professor Fərahim Sadıqov) (təkrar)

    16.40 Akkordeonda çalır  Rövşən Həsənov

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün”.  Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Estrada kaleydoskopu

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Duyğu yarpaqları”. Oqtay Rza  (f)

    19.35 Oxuyurlar Nəzakət Teymurova və Mənsum İbrahimov 

    20.00 Xəbərlər

    20.15 “Melodiyadan-melodiyaya”.  Musiqi proqramı

    21.00 “Dünya bir nağıldır” (Nağıllarda loğman obrazı)

    21.30 Çıxış edir ART Tofiq Əhmədov adına estrada - simfonik orkestri

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Gecə döyülən qapılar” (Qanla yazılmış tarix. 1937-1938-ci illər repressiyasının 80 illiyi. I veriliş)

    22.40 Oxuyurlar Emiliya Yaqubova və Eldar Qasımov

    23.00 “Axşam görüşlərindən seçmələr” (Nizami Gəncəvi) (f)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Məhəmmədhüseyn Şəhriyar  (I veriliş) (f)

    00.20 “Yaddaş səhifələri” (Aqil Abbas – “Batmanqılınc”. Povest)

    00.35 Gənc bəstəkarların əsərləri

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Nəğmə dolu gecələr”. Musiqi proqramı

    02.00 Xəbərlər 

    02.10 “Dünyanı bəzəyənlər” (təkrar)                

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Dünya bir nağıldır” (təkrar)

    03.40 “Bakı gecələri”. Musiqi proqramı

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Cümə Cümə

    28.09.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   "Bağçılıq"

    12:00   Bədii film: "Sarışınların sərgüzəştləri-2 "

    13:30   "Azərbaycan - yurdum mənim"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Günün nəbzi"

    15:20   "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Azərbaycan - yurdum mənim"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Musiqi dəqiqələri"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:40   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:35   "Görüş yeri"

    23:00   Bədii film: "Forsaj-8"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Forsaj-8"  (davamı)

    1:30     "Musiqi dəqiqələri"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     Televiziya filmi

    2:45     "Günün nəbzi"

    3:30     "Görüş yeri"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Bağçılıq"

    6:30     "Musiqi dəqiqələri"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    28.09.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Ovqat”. Mujsiqili-əyləncəli proqramı (təkrar)

    06.48 Çıxış edir “ İst or Vest” qrupu

    07.00 “Ulus sözü” (“Deyişmə”. Vaqif, Vidadi)  (f)

    07.30 “Bakı bulvarı”.  Musiqi proqramı

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Bizdən sonra” (Məhəmmədhüseyn Şəhriyar) (f) 

    10.35 Çıxış edirlər Leyla İdrisova və Nurlan Növrəsli

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 Deyişmə və rəqslər

    11.40 İnstrumental musiqi

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Haydı, qoçaqlar”.  Uşaqlar üçün idman proqramı  (“Xocalı” idman klubunun yetirmələri qonağımızdır) (təkrar)

    12.25 Çıxış edir ART solistləri

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti  

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 Çıxış edir “Qaya” Dövlət ansamblı

    14.30 “Hərb tariximizdən” (General-mayor Cəmil Cahid Toydəmirə həsr olunub) (təkrar)  

    14.45 “Marş ritmində”. Musiqi proqramı

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Yaddaş səhifələri” (Aleksandr Düma- “Qafqaza səyahət”. XII hissə) (f)

    15.20 Musiqi dəqiqələri

    15.30 “Əsrlərə səyahət” (Kino tariximizdən səhifələr) (təkrar)

    15.50 Sözsüz mahnılar

    16.00 “İdman”. Radio jurnalı

    16.45 Anonslar

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Axşamçağı”. Musiqili veriliş

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Vaxtınız varsa” (Şair Adilə Nəzər) (f)

    19.35 Musiqi mozaikası

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Estrada proqramı

    21.00 “Sarıtel” (Şumer və türk dastanları. Folklorşünas İslam Sadıq)

    21.30 “Bakı axşamları”. Musiqi proqramı

    22.00 Xəbərlər

    22.10 Çıxış edirlər Aygün Bayramova və Möhlət Müslümov

    22.30 “Qərib axşamlar” (Zahid Xəlil)

    23.00 Muğam axşamı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Məhəmmədhüseyn Şəhriyar (II veriliş) (f)

    00.20 “Caz musiqisi”. Musiqili veriliş

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Əbədiyaşarlar”. Musiqili veriliş

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Bizdən sonra” (təkrar)

    02.40 Lirik melodiyalar

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Qərib axşamlar” (təkrar)

    03.40 Vüqar Camalzadənin mahnıları

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Şənbə Şənbə

    29.09.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Başlayanlar üçün fransız dili"

    12:55   "Azərbaycan - yurdum mənim"

    13:30   "Şahmat klubu"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Günün nəbzi"

    15:10   "Musiqi dəqiqələri"

    16:00   "Turan"

    16:30   "Kənd saatı"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Kino-xəbər"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Musiqi dəqiqələri"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:40   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Bizim planet"

    21:40   "Anşlaq"

    23:00   Bədii film: "Böyük oyun"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Böyük oyun" (davamı)

    1:30     "Caz musiqisi"

    2:15     Televiziya filmi

    2:45     "Bizim planet"

    3:40     "Anşlaq"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Məclisi-üns"

    6:30     "Kino-xəbər"

    6:45     "Turan"

    7:15     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    29.09.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Payız lövhələri

    06.30 “Bakım mənim”. Musiqi proqramı

    07.00 “Çiçək yağışı” (İbrahim Göyçaylı) (f)

    07.30 Şənbə təranələri 

    08.00 RV proqramı

    08.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    08.55 Anonslar

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Çələng”. Musiqili veriliş

    10.50 Rəqslər

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram (təkrar)

    11.50 Qarmonda çalır Etibar Qasımbəyli

    12.00 “Tarix pıçıldayan məkanlar”  (Şağan) (f)

    12.30 Xalq havaları

    13.00 Xəbərlər

    13.05 “Boğça”. Uşaqlar üçün folklor toplusu (Yaxşılığın əvəzi) (təkrar)

    13.25 Məzəli mahnı və rəqslər

    14.00 RV proqramı

    14.05 Azərbaycan əsgəri” (Gənclərin hərbi xidmətə hazırlanması. Səfixan Bayramov) (təkrar)

    14.25 “Ana yurdum”. Musiqi proqramı

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)  

    15.10 “Bəhər” (Yeni dərs ilinin sevinci) (təkrar)

    15.30 İnstrumental heyətlərin çıxışı

    15.50 “Söz naxışı” (Xalça) (təkrar)   

    16.20 Estrada kaleydoskopu

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Arzu”.  Musiqi poçtu

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Səngərə məktub” (Qarabağ müharibəsi iştirakçısı, ehtiyatda olan zabit, kapitan Seymur Şirinov) (təkrar)  

    18.25 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı  

    18.40 İnstrumental musiqi

    19.00 “Xəzinə inciləri”. Musiqili veriliş

    20.00 Anonslar

    20.05 Mahnı qanadlarında

    20.30 “Bizim planet”   

    21.00 Ötən illərin nəğmələri 

    22.00 Xəbərlər                       

    22.10 Aygün Səmədzadənin mahnıları

    22.40 “Səs xəzinəmizdən”. Səxavət Məmmədov (xatirə günü)

    23.00 “El havası” (Xalq artisti Sabir Əliyevin ifalarında folklor örnəyi)

    23.30 Əziz Əkbər Əzizlinin mahnı və orkestr pyesləri

    23.50 Çıxış edir “Azəri” qrupu

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Muğam dəstgahlarımız”  (Əliağa Vahidin qəzəllərinə oxunmuş muğamlar)

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Musiqi təqvimi”

     02.00 Xəbərlər

    02.10 Mahnılarla eldən - elə 

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Simfonik musiqi 

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik  musiqili  proqramın davamı (təkrar)

  • Bazar Bazar

    30.09.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Musiqi dəqiqələri"

    9:00     "Ovqat"

    10:30   "Həftənin mənzərəsi" (ingilis dilində)

    11:00   "Pillə"

    12:00   "Azərbaycan Respublikasına xidmət edirəm"

    13:00   "Muğam dünyamız"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Səadət"

    15:30   "Dadlı dünya"

    16:00   "Musiqi dəqiqələri"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   Bədii film: "Böyük ananın evi"

    19:00   "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    20:00   "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    21:30   "İllərin nəğmələri"

    23:00   Bədii film: "Keçmiş görüş yeri"

    1:00     "Ovqat"

    2:30     "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    4:00     "Səadət"

    5:00     "İllərin nəğmələri"

    6:10     "Dadlı dünya"

    7:30     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    30.09.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Musiqi lövhələri

    06.30 “El havası” (təkrar)  

    07.00 Estrada konserti  

    07.30 “Şəbəkə”. Həftənin sənət mənzərəsi

    08.00 RV proqramı

    08.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    09.45 Çıxış edir ART “Qaytağı” instrumental ansamblı

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Sabahınız xeyir” (Son bahar) (təkrar)

    10.35 Anonslar

    10.40 “Anasının balası” (“Biləyənin biliyi”. Nağıl-tamaşa) (təkrar)  

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Çələng”. Musiqili veriliş (təkrar)

    11.50 Oyun havaları

    12.00 “Dünya bu gün”. Beynəlxalq icmal

    12.15 Populyar müğənnilərin konserti

    13.00 Xəbərlər

    13.05 RV proqramı   

    13.10 İnstrumental musiqi

    13.30 “Məktəb illəri” (təkrar)

    13.55 Anonslar

    14.00 Muğam saatı

    15.00 “Bir nəğmənin nağılı” (Tofiq Quliyev,  Zeynal Xəlil – “Pəncərəmə qondu çiçək”)

    15.30 Anonslar

    15.35 Çıxış edir gənc ifaçılar

    16.00 “Uşaqdan xəbər al” (Ana dilim, ata yurdum)  (təkrar)

    16.25 Musiqi mozaikası

    17.00 RV proqramı

    17.05 “Əsgər istəyi” (Həkim döyüşçü Zərraf  Şirinov) (f)

    18.00 Xəbərlər

    18.10 “Sevgilimsən, poeziya”  (Vaqif Səmədoğlu) (f)

    18.40 Oxuyurlar  Zülfiyyə  Xanbabayeva  və Faiq Ağayev

    19.00 “Söz dünyamız” (Əliağa Vahid)

    19.30 “Bulaq”   

    20.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı

    21.30 “Axşam görüşləri” (Göy göl)

    22.30  Ulduzların dueti

    23.00 “Unudulmayanlar”  (Eldar Nəsibli) (f)

    23.30  Rauf Hacıyevin musiqisi

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Yaddaş səhifələri” (Aqil Abbas – “Batmanqılınc”. Povest) (təkrar)

    00.25 “Gecəniz xeyrə qalsın”. Musiqili veriliş  (Əliağa Vahid)

    01.00 Xəbərlər           

    01.10 Çıxış edirlər  Natəvan Şeyxova və Cavan Zeynallı

    01.30 “Bulaq” (təkrar) 

    02.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı  (təkrar)

    03.30 Vaqif Gərayzadənin mahnıları

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Caz kompozisiyaları

    04.20 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)