ТВ программа
12-02-2018 - 18-02-2018
РАДИО программа
  • Понедельник Понедельник

    19.02.2018     

    8:00     "Новости"

    8:30     "Утро". Музыкально-информационная программа

    11:00   "Новости"

    11:30   "Я азербайджанец". Интеллектуальная игра

    12:30   "Неделя". Информационно-аналитическая программа

    14:00   "Новости"

    14:30   "Наша планета"

    15:20   XXIII Зимние Олимпийские Игры. Бобслей, Коньки

    16:30   "Современная молодежь Азербайджана"

    17:00   "Новости"

    17:30   "Музыка"

    18:00   "Новости" (на русском языке)

    18:30   "На пути к "Оскару"

    19:00   "Региональные новости"

    19:30   "Музыка"

    20:00   "Новости" 

    20:50   "Пульс дня"

    21:30   "Музыка"

    22:00   Художественный фильм: "Стукач"

    0:00     "Новости" 

    0:30     Художественный фильм: "Сноуден"

    2:00     "Новости" (на английском языке) 

    2:15     Художественный фильм: "Сноуден" (продолжение)

    2:45     Джаз

    3:00     "Родной язык"

    3:15     "Пульс дня"

    3:55     "Музыка"

    4:20     Телевизионный фильм

    5:00     "Новости" 

    5:30     "Современная молодежь Азербайджана"

    6:00     "На пути к "Оскару"

    6:30     Телевизионный фильм

    7:00     "Новости" (на английском языке) 

    7:15     "Народные мелодии"

    19.02.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Nəğməli səhər”

    06.48 Orkestr miniatürləri

    07.00 “Sabahınız xeyir”  (təkrar)

    07.30 Musiqi mozaikası

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Uğur” (Xırdalan şəhər onbirillik musiqi  məktəbinin şagirdi Atlas Mehdiyevanın uğurları) (təkrar)

    10.25 Mahnı qanadlarında

    11.00 Xəbərlər

    11.05 İdman icmalı

    11.20 Musiqi çələngi

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Böyük tənəffüs” (Uğurlarımıza görə kimə borcluyuq? Məktəbli sözü)

    12.25 Anonslar

    12.30 Çıxış edir ART Əhsən Dadaşov adına “Xatirə” XÇA ansamblı

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 Taleh Həmid –“Ömrün qızıl fəsli” (f)

    14.30 Azərbaycan xalq mahnı və rəqsləri

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)                                                                                                               

    15.05 İnstrumental musiqi

    15.25 Anonslar

    15.30 “Kino səltənəti” (Hamlet Xanızadə) (f)

    16.00 Oxuyurlar Arzu Əliyeva və Ehtiram Hüseynov

    16.20 “Soyumuz-soykökümüz” (Sibir türkləri) (təkrar)

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün ...”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Melodiyadan-melodiyaya

    18.50 Qarmonda çalır Gülbahar Şükürlü

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Çağdaş qələmlər” (Yazıçı, jurnalist Fazil Güneylə söhbət)

    19.35 Çıxış edir gənc estrada müğənniləri  

    20.00 Xəbərlər 

    20.15 ART solistlərinin konserti

    20.45 Retro duetlər

    21.00 “Qəzəl de ki, məşhuri dövran ola” (Füzulidən seçmələr) (f)

    21.30 Mahnı axşamı

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Azərbaycanın musiqi aləmində”

    23.00 “İlmə” (Xalçalarımızda novruz oyunları) 

    23.30 Romans gecəsi

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. İmadəddin Nəsimi (doğum günü)  (I veriliş) (f)

    00.20 Sözsüz mahnılar

    00.30 “Bakı gecələri”. Musiqi proqramı

    01.00 Xəbərlər

    01.10 Musiqili komediyalardan parçalar

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Çağdaş qələmlər ”  (təkrar)  

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “İlmə” (təkrar)

    03.40 Lirik melodiyalar

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı  (təkrar)

  • Вторник Вторник

    20.02.2018     

    8:00     "Новости"

    8:30     "Утро". Музыкально-информационная программа

    11:00   "Новости"

    11:30   Художественный фильм: "Лучший удар"

    13:00   "Музеи Азербайджана"

    13:30   "Спортивный обзор"

    14:00   "Новости"

    14:30   "Пульс дня"

    15:20   XXIII Зимние Олимпийские Игры. Кёрлинг

    16:30   "Современная молодежь Азербайджана"

    17:00   "Новости"

    17:30   "Музыка"

    18:00   "Новости" (на русском языке)

    18:30   Телевизионный фильм

    19:00   "Региональные новости"

    19:30   "Музыка"

    20:00   "Новости" 

    20:50   "Пульс дня"

    21:30   "Азербайджанский язык"

    22:30   "Музыка"

    23:00   "Новости" 

    23:45   Футбол. Лига Чемпионов. "Челси" - "Барселона"

    2:00     "Новости" (на английском языке) 

    2:15     Джаз

    2:30     "Спортивный обзор"

    3:00     "Пульс дня"

    3:40     "Музыка"

    4:00     "Азербайджанский язык"

    5:00     "Новости" 

    5:30     "Современная молодежь Азербайджана"

    6:00     "Музыка"

    6:30     Телевизионный фильм

    7:00     "Новости" (на английском языке) 

    7:15     "Народные мелодии"

    20.02.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Musiqi lövhələri

    06.30 Çıxış edir vokal və instrumental heyətlər  

    07.00 “Dünyanın gülüş ustaları” (Polşa yumoru) (f)

     07.30“Gözəlliklər məskəni”. Musiqi proqramı

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı 

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Oxuyurlar  Aygün Bəylər və Rəşad İlyasov

    10.30 “Duyğu yarpaqları”.  Əliağa Kürçaylı  (doğum günü)  (f)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Elm və həyat”. Radio jurnalı  (Qlobal istiləşmə. Yeni versiyalar)

    11.30 “Xeyrə qənşər” (Aşıq deyişmələrinin poetikası)

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Dünyanı tanıyın” (Turistlərin sevimli məkanı –Macarıstan) 

    12.25 Anonslar

    12.30 “Sənət söhbətləri” (Mustafa Mərdanov) (f)

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Ünvanımız Azərbaycandır” (Almaniyadakı Azərbaycan icmasının nümayəndəsi Qurban Ələkbərov)                                                                                   

    14.40 Aşıq havaları

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 Estrada kaleydoskopu

    15.55 Anonslar  

    16.00 “Yurda sarı” (Ağ ləkənin qara kölgəsi. Füzulinin Qacar kəndi) 

    16.30 Oxuyur Arif  Babayev (doğum günü)

    16.50 “Mir”.  Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı

    17.50 “Poeziya dəqiqələri”. Ruslan Dost Əli (f)

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Populyar müğənnilərin konserti

    18.55 Anonslar

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Ramiz Heydər –“Əsrin qızıl karvanları” (poema) (f)

    19.35 Çıxış edirlər Zamiq Hüseynov və Ənvər Sadıqov

    20.00 Xəbərlər

    20.15 “Sən bir nəğmə, mən bir nəğmə”. Musiqi proqramı  

    21.00 “Sənət haqqında hekayələr” (Hökumə Qurbanova) (f)

    21.30 Fikrət Əmirovun mahnıları (xatirə günü)

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Köhnə, yeni radio” (Hicran Hüseynov) (f)

    22.40 Əliağa Kürçaylının sözlərinə yazılmış mahnılar (doğum günü)

    23.00 “Axşam görüşləri” (Məmməd Əmin Rəsulzadə) (təkrar)                                          

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. İmadəddin Nəsimi  (II veriliş) (f)

    00.20 “Gecə düşüncə...”  (Qürbət haqqında düşüncələr) (təkrar)

    00.50 Çingiz Sadıxovun lent yazıları

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Ədəbiyaşarlar”. Musiqi proqramı  

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Sənət söhbətləri”  (təkrar) 

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Ünvanımız Azərbaycandır”  (təkrar)

    03.40 Sevgi nəğmələri

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı  (təkrar)

  • Среда Среда

    21.02.2018     

    8:00     "Новости" 

    8:30     "Утро". Музыкально-информационная программа

    11:00   "Новости" 

    11:30   Художественный фильм: "Программа защиты принцесс"

    13:00   "Из истории наших сражений"

    13:30   "Точка соприкосновения"

    14:00   "Новости" 

    14:30   "Пульс дня"

    15:20   XXIII Зимние Олимпийские Игры. Кёрлинг

    16:30   "Современная молодежь Азербайджана"

    17:00   "Новости" 

    17:30   "Музыка"

    18:00   "Новости" (на русском языке)

    18:30   Телевизионный фильм

    19:00   "Региональные новости"

    19:30   "Музыка"

    20:00   "Новости" 

    20:50   "Пульс дня"

    21:30   Художественный фильм: "Бета-тест"

    23:00   "Новости" 

    23:45   Футбол. Лига Чемпионов. "Севилья" - "Манчестер Юнайтед"

    2:00     "Новости" (на английском языке) 

    2:15     Джаз

    2:30     "Точка соприкосновения"

    3:00     "Пульс дня"

    3:40     "Музыка"

    4:10     "В поисках времени"

    5:00     "Новости" 

    5:30     "Современная молодежь Азербайджана"

    6:00     "Музыка"

    6:30     Телевизионный фильм

    7:00     "Новости" (на английском языке) 

    7:15     "Народные мелодии"

    21.02.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram  (f)   

    06.48 Orkestr fantaziyaları

    07.00 “Xeyrə qənşər” (təkrar)

    07.30 El havaları

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Musiqi çələngi

    10.50 “Şair öz səsində”.  Mir Sədi Mirlər (f)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 Deyişmə və rəqslər

    11.30 “Obalardan –babalardan” (Ermənistan ərazisindəki abidələrimiz)

    12.00 Xəbərlər 

    12.05 “Sabaha pəncərə” (Pis vərdişlərə “yox” deyək) (təkrar)

    12.25 Çıxış edir “Abşeron” qrupu

    12.40 Oxuyurlar Nigar Şabanova və Taleh Yəhyayev

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Muğam dünyamız”  (Arif Babayev-80)  

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Azərbaycan təbiəti”. Radio jurnalı (Akademik Məmməd Salmanov respublikamızın çaylarının,göllərinin ekoloji problemlərindən, qorunmasından söhbət açır)   

    15.25 Anonslar

    15.30 “İgidnamə” (Faiq Rəfiyev) (f)

    15.50 Hərbi mahnılar

    16.00 “Vətən nəğmələri”. Musiqili veriliş

    16.50 “Mir”.  Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...” . Musiqi proqramı  

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Musiqi mozaikası

    18.40 İnstrumental musiqi

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Estrada proqramı

    19.45 Çıxış edir “Humay” instrumental qrupu

    20.00 Xəbərlər

    20.15 “Muğamdan rəqsədək”. Musiqi proqramı

    21.00 “İlham çeşməsi”  (Həsənağa Turabov)  (f) 

    21.30 Eldar Mansurovun mahnıları (doğum günü)

    22.00 Xəbərlər           

    22.10 “Abidələrimiz”  (Beynəlxalq Ana dili günü. Əlyazmaları fondundan)

    22.40 Oxuyurlar İlahə Əfəndiyeva və Anar Şuşalı

    23.00 Ötən illərin nəğmələri   

    00.00  Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. İmadəddin Nəsimi  (III veriliş) (f)

    00.20 Populyar əsərlər

    01.00  Xəbərlər

    01.10 Operettalardan ariya və duetlər

    02.00  Xəbərlər

    02.10 “Duyğu yarpaqları”. Əliağa Kürçaylı  (təkrar)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Estrada meridianlarında

    04.00  Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Четверг Четверг

    22.02.2018     

    8:00     "Новости" 

    8:30     "Утро". Музыкально-информационная программа

    11:00   "Новости" 

    11:30   Художественный фильм: "Ужасный Генри"

    12:55   "Музыка"

    13:30   "Я тоже был ребенком"

    14:00   "Новости" 

    14:30   "Пульс дня"

    15:20   XXIII Зимние Олимпийские Игры. Шорт-трек

    16:30   "Современная молодежь Азербайджана"

    17:00   "Новости" 

    17:30   "Музыка"

    18:00   "Новости" (на русском языке)

    18:30   "История Азербайджана"

    19:00   "Региональные новости"

    19:30   "Музыка"

    20:00   "Новости"

    20:50   "Пульс дня"

    21:30   "Музыка"

    22:00   Художественный фильм: "3 дня на убийство" 

    0:00     "Новости"

    0:30     Художественный фильм: "Живи и дай умереть" 

    2:00     "Новости" (на английском языке) 

    2:15     Художественный фильм: "Живи и дай умереть" (продолжение)

    2:40     Джаз

    3:00     "Пульс дня"

    3:40     "История Азербайджана"

    4:10     "Палитра АРТ"

    5:00     "Новости" 

    5:30     "Современная молодежь Азербайджана"

    6:00     "Музыка"

    6:30     Телевизионный фильм

    7:00     "Новости" (на английском языке) 

    7:15     "Народные мелодии"

    22.02.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Çıxış edir instrumental heyətlər

    06.30 “Bakı, sabahın xeyir”. Musiqi proqramı

    07.00  “Obalardan - babalardan”  (təkrar)

    07.30 “Ana vətən”. Musiqi proqramı

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Soruşun cavab verək” (Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi yanında Dövlət Sosial  Müdafiə Fondunun əməkdaşları qonağımızdır) (canlı)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili -əyləncəli proqram  

    11.50 Oyun havaları

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Yaşıl planet” (Təbiətdə yarpağın əhəmiyyəti) (təkrar)

    12.25 Anonslar                                                                                                                    

    12.30 “Dünyanı bəzəyənlər”  (Ürfan şairi Hüseyn Cavid)

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Poeziya dəqiqələri”.  Səlim Babullaoğlu (f)

    14.20 Oxuyurlar Ayşən Mehdiyeva və Sərxan Bünyadzadə

    14.40 Anonslar

    14.45 “Dünya bu gün”. Beynəlxalq icmal

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Vətən yaşasın”  (“And iç, əsgər”- yurd həsrətli oğulların döyüş yoluna həsr olunub) (təkrar)

    15.25 “Azərbaycan, yurdum mənim”.  Musiqi proqramı

    16.00 Çıxış edir ART musiqi kollektivləri

    16.35 “Koroğlu” ansamblının konserti

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün... ”.  Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Melodiyadan- melodiyaya

    18.55 Anonslar  

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Sizi deyib gəlmişəm” . Cəlil Məmmədquluzadə (doğum günü)  (f)

    19.35 Çıxış edirlər Aygün Bayramova və “Buta” qrupu

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Estrada kaleydoskopu

    21.00 “Dünya bir nağıldır”  (Tacir Səmimi -Tarixi nağılların yaranma tarixi)    

    21.30 Süleyman Ələsgərovun mahnıları (doğum günü)

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Qum saatı” (Nodar Şaşıqoğlu)

    22.40 “Yadigar səslər”. Mirzə Babayev  (xatirə günü)

    23.00 “Axşam görüşlərindən seçmələr” (İslam Səfərli) (f)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Səməd Vurğun  (I veriliş) (f)

    00.20 “Yaddaş səhifələri” (Hikmət Bozdağ – “Lətifə xanım – Atatürkün həyat yoldaşı”)  

    00.35 Tofiq Bakıxanovun mahnı və romansları

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Kino və musiqi” (Arif  Məlikov) (f)

    01.50 Orkestr pyesləri

    02.00 Xəbərlərm

    02.10 “Dünyanı bəzəyənlər” (təkrar)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Dünya bir nağıldır”   (təkrar)

    03.40 “Səs xəzinəmizdən” . Abutalıb Sadıxov (doğum günü)

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər         

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Пятница Пятница

    23.02.2018     

    8:00     "Новости" 

    8:30     "Утро". Музыкально-информационная программа

    11:00   "Новости" 

    11:30   "Садоводство"

    12:00   Художественный фильм: "Мечтатель"

    14:00   "Новости" 

    14:30   "Пульс дня"

    15:20   XXIII Зимние Олимпийские Игры. Кёрлинг

    16:30   "Современная молодежь Азербайджана"

    17:00   "Новости" 

    17:30   "Музыка"

    18:00   "Новости" (на русском языке)

    18:30   Телевизионный фильм

    19:00   "Региональные новости"

    19:30   "Музыка"

    20:00   "Новости"

    20:50   "Пульс дня"

    21:30   "Творцы и исполнители"

    23:00   Художественный фильм: "S.W.A.T.: Спецназ города ангелов"

    0:00     "Новости"

    0:30     Художественный фильм: "S.W.A.T.: Спецназ города ангелов" (продолжение)

    1:25     Джаз

    2:00     "Новости" (на английском языке) 

    2:15     "Пульс дня"

    2:55     Телевизионный фильм

    3:30     "Творцы и исполнители"

    5:00     "Новости" 

    5:30     "Современная молодежь Азербайджана"

    6:00     "Садоводство"

    6:30     Телевизионный фильм

    7:00     "Новости" (на английском языке) 

    7:15     "Народные мелодии"

    23.02.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqramı (f)

    06.48 Musiqi dəqiqələri

    07.00 “El adətlərimiz –“Xızır Nəbi” bayramı  (f)

    07.30 Estrada konserti

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Bizdən sonra”  (Mirzə  Babayev) (f)

    10.35 Oxuyurlar  Nuriyyə Hüseynova və Teyyub Aslanov

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 Musiqi mozaikası

    11.40 Duetlər

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Navalça” (İstedadlı məktəblilər qonağımızdır)

    12.35 Qulu Əsgərovun mahnıları

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 Çıxış edir instrumental ansambllar

    14.30 “Hərb tariximizdən” (General – polkovnik Tofiq Ağahüseynovun keçdiyi şərəfli döyüş yolu haqqında) (təkrar)

    14.45 Vətənpərvərlik mahnıları

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Yaddaş səhifələri”  (Elçin -  “Mahmud və Məryəm”. VI hissə) (f)

    15.20 Çıxış edir “Azəri” qrupu

    15.30 “Əsrlərə səyahət” (Azərbaycanın qədim rəqsləri) (təkrar)

    15.50 Musiqi lövhələri

    16.00 “İdman”. Radio jurnalı

    16.45 Anonslar

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...” Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Axşamçağı”. Musiqili veriliş   

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Vaxtınız varsa” (Həkim, şair Nazilə Gültac)

    19.35 Azər Zeynalovun konserti

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Nəğməli axşamlar

    21.00 “Söz naxışı” (Yağış anlayışı) (təkrar)

    21.30 Çıxış edir ART Niyazi adına simfonik orkestri

    22.00 Xəbərlər

    22.10 Hökumə Nəcəfovanın romansları  

    22.30 “Dastandan üzü bəri” (İrəvan xanlığının  tarixi və İrəvan qalasının 500 illik tarixi. Tarix elmləri doktoru,  professor Qasım Hacıyev)

    23.00 Muğam axşamı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Səməd Vurğun  (II veriliş) (f) 

    00.20 Azərbaycan bəstəkarlarının əsərləri

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Əbədiyaşarlar”. Musiqili veriliş

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Bizdən sonra” (təkrar)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Dastandan üzü bəri”  (təkrar)   

    03.40 Qara Qarayev –“Leyli və Məcnun” simfonik poema

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Суббота Суббота

    24.02.2018     

    8:00     "Новости" 

    8:30     "Утро". Музыкально-информационная программа

    11:00   "Новости" 

    11:30   Художественный фильм: "Королевство полной луны"

    12:55   "Находчивые"

    13:30   "Шахматный клуб"

    14:00   "Новости" 

    14:30   "Пульс дня"

    15:10   "Музыка"

    16:00   "Туран"

    16:30   "Сельский час"

    17:00   "Новости" 

    17:30   "Новости кино" 

    18:00   "Новости" (на русском языке)

    18:30   Телевизионный фильм

    19:00   "Региональные новости"

    19:30   "Музыка"

    20:00   "Новости" 

    20:50   "Наша планета"

    21:30   Художественный фильм: "Преступная деятельность"

    23:00   "В этот вечер"

    0:00     "Новости" 

    0:30     "Ретро". Художественный фильм: "Золото Маккены"

    2:45     "Музыка"

    3:15     "Наша планета"

    4:00     "В этот вечер"

    5:00     "Новости" 

    5:30     "Меджлиси-унс"

    6:30     "Новости кино" 

    6:45     "Туран"

    7:15     "Народные мелодии" йском языке) 

    7:15     "Народные мелодии"

    24.02.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Çıxış edir instrumental heyətlər

    06.30 “Bakı bulvarı”. Musiqi proqramı

    07.00 “Çiçək yağışı”  (Xəlil Rza Ulutürk) (f)

    07.30 Şənbə təranələri  

    08.00 RV proqramı

    08.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    08.55 Anonslar

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Çələng”. Musiqili veriliş

    10.50 Tardı çalır Möhlət Müslümov

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram  (təkrar)

    11.50 Faiq Sücətdinovun instrumental musiqisi

    12.00 “Gəzdim Azərbaycanı”  (Tovuz)  (II veriliş)  (f)

    12.30 “Azərbaycanım mənim”. Musiqi proqramı

    13.00 Xəbərlər

    13.05 “Boğça”. Uşaqlar üçün folklor toplusu  (Şəhid şəhərin xatirəsini əziz tutaq)

    13.25 Mahnı çələngi

    14.00 RV proqramı

    14.05 “Azərbaycan əsgəri” (Hərbi Hava  Qüvvələrimizə həsr olunub) (təkrar)

    14.25 Muğam müsabiqəsinin qaliblərinin konserti

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)  

    15.10  “Uşaqdan xəbər al” (Ana dilim, doğma dilim) (təkrar)

    15.30 Oxuyur Səkinə İsmayılova  (doğum günü)

    15.50 “İrəvan çuxuru”  (Övliya Çələbi) (təkrar)

    16.20 “Klassik irsimizdən”. Cəfər Cabbarlı (f)

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Arzu”.  Musiqi poçtu

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Səngərə məktub” (Şair Səadət Buta)

    18.25 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı   

    18.40 Ramil Qasımovun ifasında Azad Zahidin mahnıları

    19.00 “Xəzinə inciləri”. Musiqili veriliş

    20.00 Anonslar

    20.05 Çıxış edir ART Gülarə  Əliyeva adına “Dan ulduzu” instrumental ansamblı

    20.30 “Bizim planet”    

    21.00 Ötən illərin nəğmələri  

    22.00 Xəbərlər                       

    22.10 “Qış düşüncələri” (Veteran jurnalist Salam Cavadov) (təkrar)

    22.50 Musiqi lövhələri

    23.00 “El havası”  (Gənc aşıqlar  Mehman Zərdablı və Tərlan Astaralı)

    23.30 Mehriban Əhmədovanın mahnıları (doğum günü)

    23.50 Arif Məlikovun orkestr pyesləri

    00.00 Xəbərlər

    00.10 Muğam dəsgahlarımız

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Musiqi təqvimi”

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Nəğmə dolu gecələr”. Musiqi proqramı 

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Lirik mahnılar

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik  musiqili  proqramın davamı (təkrar)

  • Воскресенье Воскресенье

    25.02.2018     

    8:00     "Новости" 

    8:30     Телевизионный фильм

    9:00     "Настроение"

    10:30   "Панорама недели" (на английском)  

    11:00   "Ступеньки"

    12:00   "Служу Республике Азербайджан"

    13:00   "Мир мугама"

    14:00   "Новости" 

    14:30   "Счастье" 

    15:30   Телевизионный фильм: "Хуршидбану Натаван"

    16:00   "Парламентская неделя"

    17:00   "Новости" 

    17:30   Художественный фильм: "Эпоха героев"

    19:00   "Я азербайджанец". Интеллектуальная игра

    20:00   "Неделя". Информационно-аналитическая программа

    21:30   "Признанные"

    23:00   Художественный фильм: "Говорящие с ветром"

    1:10     "Музыка"

    1:30     "Настроение"

    3:00     "Неделя". Информационно-аналитическая программа

    4:30     "Я азербайджанец". Интеллектуальная игра

    5:30     "Признанные"

    7:00     Телевизионный фильм

    7:30     Классическая музыка

    25.02.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Orkestr pyesləri

    06.30 “El havası” (təkrar)   

    07.00 Azərbaycan bəstəkarlarının kino musiqisi

    07.30 “Şəbəkə”. Bədii – informasiya proqramı (Həftənin sənət mənzərəsi)  

    08.00 RV proqramı

    08.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    09.45 İnstrumental musiqi

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Məmləkətim”. Radio kompozisiya

    10.35 Anonslar

    10.40 “Anasının balası” (“Vətən sevgisi”. Ədəbi-bədii kompozisiya) (təkrar)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 Çıxış edir  ART Səid Rüstəmov adına XÇA orkestri

    11.50 Kamançada çalır Şəfiqə Eyvazova

    12.00 “Dünya bu gün”. Beynəlxalq icmal

    12.15 “Daha bir görüş”. Musiqili veriliş  (Abdulla Qurbani)

    13.00 Xəbərlər

    13.05 RV proqramı   

    13.10 Çıxış edir instrumental heyətlər

    13.30 “Məktəb illəri” (Məktəblərdə faciəli anım günləri şagirdlərə necə öyrədilir? Məktəblilər Xocalı soyqırımı  ilə bağlı danışırlar)                                                                                                                                                   

    13.50 Musiqi dəqiqələri

    14.00 Muğam saatı

    15.00 Mirvarid Dilbazi –“Bu bəla hardan gəldi” (f)

    15.40 Lirik mahnılar

    16.00 “Bəhər” (Qan yaddaşımız – Xocalı soyqırımı)

    16.20 “Vətənim Azərbaycan”. Musiqi proqramı

    16.40 “Yadigar səslər”. İlhamə Quliyeva (xatirə günü)

    17.00 RV proqramı

    17.05 “Əsgər istəyi” (Döyüş yolu Ağdərədən, Xocalıdan keçən şəhid Əlövsət  Kamranoğlunun silahdaşları ilə söhbət)

    18.00 Xəbərlər

    18.10 “Mən ümmanlar təşnəsiyəm” (Xəlil Rza Ulutürk) (f)

    18.40 Lirik instrumental musiqi

    19.00 “Söz dünyamız” (Müharibə və ədəbiyyat)

    19.30 “Bulaq” (Xocalı faciəsi)

    20.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı

    21.30 “Axşam görüşləri” (Cumhuriyyət)

    22.30 Azərbaycan bəstəkarlarının simfonik poemaları

    23.00 “Sənət söhbətləri”  (“Xocalı faciəsi”  tablolarda) (f)

    23.30 Qəhrəmanlıq nəğmələri

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Yaddaş səhifələri” (Hikmət Bozdağ – “Lətifə xanım – Atatürkün həyat yoldaşı”) (təkrar)

    00.25 “Gecəniz xeyrə qalsın”. Musiqili veriliş  (Xocalı)

    01.00 Xəbərlər                                

    01.10 Fikrət Əmirov –  “Nizami” simfoniyası

    01.30 “Bulaq” (təkrar) 

    02.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı  (təkrar)

    03.30 Azad Zahid, Abdulla Qurbani – “Xocalı yol gözləyir” rekviyem - kompozisiya

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Soltan Hacıyev - “Karvan” simfonik  lövhəsi

    04.20 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПОИСК
НОВОСТИ
16-02-2018 | 09:10
15-02-2018 | 16:10
15-02-2018 | 15:53
15-02-2018 | 15:49
15-02-2018 | 15:43
15-02-2018 | 15:41
15-02-2018 | 12:46
15-02-2018 | 09:05
15-02-2018 | 09:04
15-02-2018 | 09:03
ПОГОДА
Баку (19.02.2018) :
Ночью : +3 | Днем: +6
КУРСЫ ВАЛЮТ
Доллар:
Покупка: 1.675 | Продажа: 1.7015

Рубль:
Покупка: 0.0281 | Продажа: 0.0301

Евро:
Покупка: 2.058 | Продажа: 2.1319
AzTV ПРЕДСТАВЛЯЕТ