Bakı vaxtı : 
TV Proqram
29-09-2014 - 05-10-2014
RADİO Proqram
  • Bazar ertəsi Bazar ertəsi

    Bazar ertəsi            

    29.09.2014   

    8:00     "Xəbərlər"

    8:20     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:20   Cizgi filmləri

    12:00   "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    13:30   "Təhsil və tərəqqi"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:20   "Ailə həkimi"

    14:50   Cizgi filmləri

    15:15   Bədii film: "Hədiyyə"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:20   "Musiqi mozaikası"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:20   "Müasir Azərbaycan gənci"

    18:50   "Azərbaycan - yurdum mənim"

    19:15   Televiziya filmi: "Rənglə yazılmış tarix"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:30   Bədii film: "Bobi Zed"

    22:00   "Zamanın sorağında"

    22:45   "Teleafişa"

    23:15   Bədii film: "Roma"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:20     Bədii film: "Romam" (davamı)

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     "Zamanın sorağında"

    3:10     "Ana dili"

    3:30     "Musiqi xəzinəsi"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Təhsil və tərəqqi"

    6:30     Sənədli film: "Heyvanlar haqqında söhbətlər: lanqurlar"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15    "Azərbaycan - yurdum mənim"

    29 Sentyabr

    Bazar ertəsi

    6.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    6.02 Verilişlərin açılışı

    6.03 RV proqramı

    6.08 “Nəğməli səhər”

    6.48”Bakı lövhələri”. Musiqi proqramı

    7.00 “Ümid” ansamblının lent yazıları

    7.25 Çıxış edir gənc ifaçılar

    7.45 Rəşid Şəfəqin uşaq nəğmələri

    8.00 Xəbərlər

    8.05 RV proqramı

    8.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    9.00 Xəbərlər

    9.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Uğur”

    10.25 Musiqi çələngi

    11.00 Xəbərlər

    11.05 ”Şur dəsgahı”. Oxuyur Aqil və Hüseyn Məlikovlar

    11.45 Rəqslər

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Göy qurşağı”. Məktəblilər üçün musiqili informasiya proqramı

    12.30 Vokal duetlər

    13.00 Xəbərlər

    13.05 Günorta konserti

    13.30 İdman yenilikləri

    13.35 Günorta konsertinin davamı

    14.00 Xəbərlər

    14.05 Bədii qiraət . Abbasquluağa Bakıxanov “Gülüstani-İrəmdən səhifələr”

    14.30 Gənc melodistlərin mahnıları

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Anasının balası”

    15.25 Estrada proqramı

    16.00 “Ailə həkimi”

    16.50 “Mir” Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...” musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Ədəbi irsimizdən”. Məlik bəy Avçı

    18.35 “Yadigar səslər”. Rəhilə Həsənova

    19.00 İdman yenilikləri

    19.05 Marşlar

    19.15 “Musiqi xəzinəsi”

    20.20 Təsnif və xalq mahnıları

    20.50 “Nağıl axşamı”

    21.00 Xəbərlər

    21.05 “Kino səltənəti”

    21. 35 İmruzə Hüseynovanın melodiyaları

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Radionun Qızıl fondundan”. Qara Qarayev. “Yeddi gözəl” baletindən parçalar

    23.00 “Ocaq başı”

    23.30 Aşıq Cəlal Qəhrəmanovun lent yazıları

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Kişvəri

    00.20 “Dünya ulduzları”

    00.35 Çıxış edir vokal qruplar

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Teatr və musiqi”

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Ədəbi irsimizdən”. Məlik bəy Avçı

    02.40 Azərbaycan artistlərinin ifasında şərq xalqlarının melodiyaları

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Ocaq başı”

    03.40 Oxuyur Elxan Şirinov

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı 

  • Çərşənbə axşamı Çərşənbə axşamı

    Çərşənbə axşamı

    30.09.2014   

    8:00     "Xəbərlər"

    8:20     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:20   Bədii film: "Ağılasığmaz yürüşlər"

    12:55   Cizgi filmləri

    13:30   "İdman icmalı"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:20   "Ailə həkimi"

    15:05   Cizgi filmi

    15:25   Bədii film: "Qəzəbli maşın"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:20   "Musiqi mozaikası"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:20   "Müasir Azərbaycan gənci"

    18:50   "Dünya kino ulduzları"

    19:20   "Ədəbi abidələr"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:30   Bədii film: "Əfsanəvi güləşçi"

    22:20   İLK DƏFƏ. Televiziya filmi: "Aşıq Ələsgər"

    23:00   "Xəbərlər"

    23:20   "Musiqi mozaikası"

    23:45   Futbol. Çempionlar liqası 2014/2015. "PSC" (Fransa) - "Barselona" (İspaniya)

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     "Musiqi mozaikası"

    2:30     "İdman icmalı"

    3:00     "Ədəbi abidələr"

    3:30     "Musiqi xəzinəsi"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     Televiziya filmi: "Aşıq Ələsgər"

    6:35     Sənədli film: "Heyvanlar haqqında söhbətlər: kapebara"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15    "Azərbaycan - yurdum mənim"

                 30 Sentyabr

    Çərşənbə axşami

    6.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    6.02 Verilişlərin açılışı

    6.03 RV proqramı

    6.08 Çıxış edir instrumental qruplar

    6.30 “Salam, əsgər”. Musiqi proqramı

    6.45 Azərbaycan bəstəkarlarının orkestr miniatürləri

    7.00 “Tello” ansamblının lent yazıları

    7.25 Oxuyur Sərxan Sərxan

    7.45 İnstrumental melodiyalar

    8.00 Xəbərlər

    8.05 RV proqramı

    8.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    9.00 Xəbərlər

    9.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Azərbaycan xalq havaları

    10.30 “Duyğu yarpaqları”. Mikayıl Müşfiq

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Elm və həyat”. Radio jurnalı

    11.30 “Xeyrə qənşər”

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Dərsdən sonra”. Yeniyetmələr üçün əyləncəli, öyrədici proqram

    12.30 Ramiz Mirişlinin mahnıları

    13.00 Xəbərlər

    13.05 Günorta konserti

    13.30 İdman yenilikləri

    13.35 Günorta konsertinin davamı

    14.00 Xəbərlər

    14.05“Ünvanımız Azərbaycandır”

    14.35 Aşıq havaları                            

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Xəbəriniz olsun”. Musiqili-əyləncəli proqram

    16.00 “Dünəndən bu günə”. Səxavət Məmmədov

    16.45 Musiqi fasiləsi

    16.50 “Mir” Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...” Musiqi proqramı

    17.50 “Poeziya dəqiqələri”. Kəmalə Ağayeva

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Muğam dünyamız”

    19.00 İdman yenilikləri

    19.05 “Sənət söhbətləri”

    19.35 Əziz Əkbər Əzizlinin mahnıları

    20.00 Xəbərlər

    20.05“Səngərə məktub”

    20.30 Validə Mahmudova və Vaqif Şıxıyevin lent yazıları

    20.50 “Nağıl axşamı”

    21.00 Xəbərlər

    21.05 “Xatirələr işığında”

    21.35 Lirik melodiyalar

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Bu gün sizinlə”. Musiqili veriliş

    23.00 “Axşam görüşləri”

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Kişvəri

    00.20 Musiqi mozaikası

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Radionun Qızıl fondundan”. Zülfüqar Hacıbəyov. “Aşıq Qərib” operasından parçalar

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Sənət söhbətləri”

    02.40 Oxuyur Vəliağa Tağıyev

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Ünvanımız Azərbaycandır”

    03.40 “Lalə” qızlar ansamblının lent yazıları

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı 

  • Çərşənbə Çərşənbə

    Çərşənbə    

    01.10.2014   

    8:00     "Xəbərlər"

    8:20     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:20   Bədii film: "Körpə gəzintidə"

    12:55   Cizgi filmləri

    13:30   "Təmas nöqtəsi"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:20   "Ailə həkimi"

    15:05   Bədii film: "Skotland - Yardın xüsusi dəstəsi"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:20   "Musiqi mozaikası"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:20   "Müasir Azərbaycan gənci"

    19:00   "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    20:00   "Xəbərlər"

    20:30   Bədii film: "Son hədd"

    22:15   "Palitra Art"

    23:00   "Xəbərlər"

    23:20   "Musiqi mozaikası"

    23:45   Futbol. Çempionlar liqası 2014/2015. "Arsenal" (İngiltərə) - "Qalatasaray" (Türkiyə)

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     Bakı Beynəlxalq Caz Festivalı

    3:00     "Təmas nöqtəsi"

    3:30     "Musiqi xəzinəsi"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Musiqi mozaikası"

    6:35     Sənədli film: "Heyvanlar haqqında söhbətlər: kenquru"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15    "Azərbaycan - yurdum mənim"

    1 Oktyabr

    Çərşənbə

    6.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    6.02 Verilişlərin açılışı

    6.03 RV proqramı

    6.08 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram

    6.48 Fikrət Əmirov adına Azərbaycan Dövlət Mahnı və Rəqs ansamblının lent yazıları

    7.00 Estrada melodiyaları

    7.25 Əlibaba Məmmədovun mahnıları

    7.45 Orkestr fantaziyaları

    8.00 Xəbərlər

    8.05 RV proqramı

    8.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    9.00 Xəbərlər

    9.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Yadigar səslər”. Anatollu Qəniyev

    10.30 Çıxış edir “Bülbüllər” qrupu

    10.50 “Şair öz səsində”. Oqtay Rza

    11.00 Xəbərlər

    11.05 Deyişmə və rəqslər

    11.30 “İrəvan çuxuru”

    12.00 Xəbərlər                                                                                                                                 

    12.05 “Sabaha pəncərə”

    12.30 Azərbaycan bəstəkarlarının kino musiqisi

    13.00 Xəbərlər

    13.05 Günorta konserti

    13.30 İdman yenilikləri

    13.35 Günorta konsertinin davamı

    14.00 Xəbərlər

    14.05 “Muğam dünyamız”

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 Musiqi çələngi

    15.40 Bəxtiyar Kərimovun mahnıları

    16.00 “Ailə həkimi”

    16.50 “Mir” Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...” Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “İlham çeşməsi”

    18.35 Azərbaycan Radiosu və Televiziyasının Tofiq Əhmədov adına estrada - simfonik orkestrinin konserti

    19.00 İdman yenilikləri

    19.05 Çıxış edir Xumar Əli Əkbər

    19.15 “Musiqi xəzinəsi”

    20.20 “Arzu” instrumental ansamblın lent yazıları

    20.50 “Nağıl axşamı”

    21.00 Xəbərlər

    21.05 “Səs xəzinəmizdən”. Seyid Şuşinski

    21.40 “Azərbaycan təbiəti” radio jurnalı

    22.00 Xəbərlər                                                                                    

    22.10 “Köhnə yeni radio”

    22.40 Çıxış edir populyar estrada müğənniləri

     23.00 “Abidələrimiz”

    23.30 Nəğməli axşamlar

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Kişvəri

    00.20 Melodiyadan-melodiyaya

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Xəbəriniz olsun”. Musiqili əyləncəli proqram

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Duyğu yarpaqları”. Mikayıl Müşfiq

    02.40 İnstrumental musiqi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Muğam dəsgahlarımız

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı 

  • Cümə axşamı Cümə axşamı

    Cümə axşamı         

    02.10.2014   

    8:00     "Xəbərlər"

    8:20     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:20   Bədii film: "Vəfalı dostum Şeylok"

    13:00   "Mən də uşaq olmuşam"

    13:30   "Tələbə dünyası"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:20   "Ailə həkimi"

    15:05   Cizgi filmi

    15:20   Bədii film: "Təqib"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:20   "Musiqi mozaikası"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:20   "Müasir Azərbaycan gənci"

    18:50   "Keyfiyyət möhürü"

    19:20   "Azərbaycan tarixi"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:30   Bədii film: "Sərnişinlər"

    21:50   Televiziya filmi: "Xurşidbanu Natəvan"

    22:25   Bədii film: "Qadın şücaəti"

    23:00   "Xəbərlər"

    23:20   Bədii film: "Qadın şücaəti" (davamı)

                 Xudocestvennıy filğm: "Poka eё ne bılo" (prodolcenie)

    0:05     Futbol. Avropa liqası 2014/2015. "İnter M" (İtaliya) - "Qarabağ" (Azərbaycan). Fasilədə "Xəbərlər"

    2:05     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:20     "Musiqi mozaikası"

    3:00     "Azərbaycan tarixi"

    3:30     "Musiqi xəzinəsi"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Mən də uşaq olmuşam"

    6:30     Sənədli film: "Heyvanlar haqqında söhbətlər: delfin"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    25  Sentyabr

    Cümə axşamı

    6.00  Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    6.02  Verilişlərin açılışı

    6.03  RV proqramı

    6.08 Çıxış edir Müdafiə Nazirliyinin Nümunəvi Nəfəs Alətləri orkestri 

    6.30 Xor üçün işlənmiş xalq havaları

    6.45 El təranələri 

    7.00 Nazim Qəmərlinskinin mahnıları

    7.25 Çıxış edir instrumental heyətlər 

    7.45 “Can-bala” qrupunun konserti 

    8.00 Xəbərlər

    8.05 RV proqramı

    8.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    9.00 Xəbərlər

    9.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Soruşun cavab verək”  

    10.35 Xəyyam Mirzəzadənin mahnıları və orkestr pyesləri

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram

    11.45 Rəqslər 

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Yaşıl  planet”. Uşaqlar üçün  proqram   

    12.30 “Dünyanı bəzəyənlər”

    13.00 Xəbərlər

    13.05 Günorta konserti

    13.30 İdman yenilikləri

    13.35 Günorta konsertinin davamı

    14.00 Xəbərlər

    14.05 “Poeziya dəqiqələri”.  Salam  

    14.15 Çıxış edir ART Səid Rüstəmov adına XÇA orkestri 

    14.45 “Dünya bu gün”.  Beynəlxalq icmal

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 Estrada proqramı 

    15.30 “Elm və həyat”

    15.50 “Unudulmaz  ifalar”.  Zaur Əliyev

    16.00 Muğam dəsgahlarımız

    16.50 “Mir” Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”.  Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Vətən yaşasın”   

    18.25 İslam Rzayevin idarəsilə instrumental ansamblın lent yazıları  

    19.00 İdman yenilikləri

    19.05 Çıxış edir Telman Hacıyev  

    19.20 “Payız düşüncələri”   

    20.00 Xəbərlər

    20.05 Musiqi çələngi

    20.50 “Nağıl axşamı”   

    21.00 Xəbərlər

    21.05 “Yadigar səslər “. Əli Haqverdiyev

    21.30 “Şirvan şikəstəsi”  

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Gecə döyülən qapılar”

    22.40 Çıxış edir Gövhər Rzayeva 

    23.00 Romans axşamı 

    23.30 Zərb muğam və xalq mahnıları

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.   Mirvarid Dilbazi  

    00.20 “Yaddaş səhifələri”

    00.35 Azərbaycan bəstəkarlarının kino musiqisi 

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Azərbaycanın musiqi aləmində”

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Dünyanı bəzəyənlər” 

    02.40 Lirik instrumental melodiyalar

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Şirvan şikəstəsi”     

    03.40 Oxuyur  Səfalət  Səmədov  

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    05.00 Xəbərlər         

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

  • Cümə Cümə

    Cümə    

    26.09.2014       

    8:00      "Xəbərlər"

    8:20      "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00    "Xəbərlər"

    11:20    Bədii film: "Adada məhəbbət macərası"

    12:45    "Bağçılıq"

    13:15    "Olimp"

    14:00    "Xəbərlər"

    14:20    "Ailə həkimi"

    15:05    Cizgi filmi

    15:20    Bədii film: "Müşayətçi"

    17:00    "Xəbərlər"

    17:20    "Musiqi mozaikası"

    18:00    "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:20    "Müasir Azərbaycan gənci"

    19:00    "Breyn rinq". İntellektual oyun 

    20:00    "Xəbərlər"

    20:30    Bədii film: "Rəqib polislər"

    22:00    Televiziya filmi: "Zamana sığmayan Nizami"

    22:35    "Musiqi mozaikası"

    23:00    Bədii film: "İkiqat yanlışlıq"

    0:00      "Xəbərlər"

    0:20      Bədii film: "İkiqat yanlışlıq" (davamı)

    1:00      Bakı Beynəlxalq Caz Festivalı

    1:35      Bədii film: "Hörümçək toru"

    2:00      "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15      Bədii film: "Hörümçək toru" (davamı)

    3:30      "Musiqi xəzinəsi" 

    5:00      "Xəbərlər"

    5:30      "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00      "Bağçılıq"

    6:30      Sənədli film: "Heyvanlar haqqında söhbətlər: tupik"

    7:00      "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15  "Azərbaycan - yurdum mənim"

    26  Sentyabr 

    Cümə

     

    6.00  Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    6.02  Verilişlərin açılışı

    6.03  RV proqramı

    6.08 ”Ovqat”.  Musiqili-əyləncəli proqram 

    6.48 Rənglər 

    7.00 “Karvan” qrupunun lent yazıları

    7.25 Oxuyur Züleyxa Rəhimi

    7.45 Simfonik rəqslər 

    8.00 Xəbərlər

    8.05 RV proqramı

    8.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    9.00 Xəbərlər

    9.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Bizdən sonra”  

    10.35 “Səs xəzinəmizdən”.  Oxuyur Bülbül

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Çələng”. Musiqili veriliş 

    11.50 Üzeyir Hacıbəyli  – XÇA Orkestri üçün  “Şur fantaziyası”

    12.00 Xəbərlər

    12.05“Günəş”.Uşaqlar üçün ədəbi-bədii  proqram                                   

    12.30  Çıxış edir “Rast” qrupu

    13.00 Xəbərlər

    13.05 Günorta konserti

    13.30 İdman yenilikləri

    13.35 Günorta konsertinin davamı

    14.00 Xəbərlər

    14.05 Tahir Əkbərin mahnıları 

    14.40 Xalq rəqsləri

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 Oxuyur Təyyar Bayramov 

     15.30 “Əsrlərə səyahət” 

    15.50 Musiqi lövhələri

    16.00 “Ailə həkimi” 

    16.50 “Mir” Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”.   Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Vaxtınız varsa” 

    18.35 Oxuyur Kəmalə Rəhimli 

    19.00  İdman yenilikləri

    19.05 Nəriman  Əzimovun orkestr pyesləri

    19.15 “Musiqi xəzinəsi”

    20.20 Çıxış edir Əhməd Bakıxanov  adına XÇA ansamblı 

    20.50 “Nağıl axşamı” 

    21.00 Xəbərlər

    21.05  “Azərbaycanın  estrada musiqisi”  

    21.45 “Hərb tariximizdən” 

    22.00 Xəbərlər

    22.10 Oxuyur Əlikram Bayramov

    22.30 “Qərib axşamlar”  

    23.00 Muğam axşamı 

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Mirvarid Dilbazi    

    00.20 Estrada proqramı 

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “İfaçılarımızın portreti” .  Xanlar Haqverdiyev 

    02.00  Xəbərlər

    02.10 “Bizdən sonra” 

    02.40 Çıxış edir ART Vaqif Mustafazadə adına  “Sevil”  vokal - instrumental ansamblı

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Qərib axşamlar”

    03.40 Azərbaycan bəstəkarlarının instrumental miniatürləri 

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı 

  • Şənbə Şənbə

    Şənbə  

    27.09.2014       

    8:00      "Xəbərlər"

    8:20      "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00    "Xəbərlər"

    11:20    "Çoxbilmişlərdənsinizmi?"

    12:05    Bədii film: "Beverli Hilzli gözlçə-2"

    13:30    "Şahmat klubu"

    14:00    "Xəbərlər"

    14:20    Bədii film: "Asteriks olimpiya oyunlarında"

    16:15    "Kino-xəbər"

    16:30    "Turan"

    17:00    "Xəbərlər"

    17:20    Bədii gimnastika üzrə dünya çempionatı

    18:00    "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30    Bədii gimnastika üzrə dünya çempionatı

    20:00    "Xəbərlər"

    20:30    Konsert proqramı

    21:30    Futbol. İngiltərə çempionatı. "Arsenal" - "Tottenxem"

    23:30    Bədii film: "On il sonra"

    0:00      "Xəbərlər"

    0:20      Bədii film: "On il sonra" (davamı)

    1:30      Bakı Beynəlxalq Caz Festivalı

    2:00      Bədii film: "Böyük iş"

    3:15      "Musiqi mozaikası"

    3:35      Bədii film: "Cəsur adam"

    5:00      "Xəbərlər"

    5:30      Televiziya filmi: "İncə dərəsi"

    6:05      "Kino-xəbər"

    6:20      "Turan"

    6:50      Sənədli film: "Paris: Sena üzərində körpülər"

    7:25      "Azərbaycan - yurdum mənim"

    8:00      Cizgi filmləri

    27 Sentyabr 

    Şənbə

     

    6.00  Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    6.02  Verilişlərin açılışı

    6.03  RV proqramı

    6.08 Şənbə təranələri

    6.45 “İgid əsgər möhkəm dayan”.  Musiqi proqramı 

    7.00 Xalq mahnı və rəqsləri

    7.25 Nüşabə Muradovanın melodiyaları

    7.45 Çıxış edir Bahadur Qasımlı   

    8.00 RV proqramı

    8.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    9.00 Xəbərlər

    9.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Çələng”.  Musiqili veriliş  

    10.50 Yallılar

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Ovqat”.  Musiqili- əyləncəli proqram  

    11.45 Çıxış edir Etibar Qasımbəyli  

    12.00 “Gəzdim Azərbaycanı”   

    12.30 Oqtay Rəcəbovun mahnıları

    13.00 Xəbərlər

    13.05 “Boğça”. Uşaqlar üçün folklor toplusu  

    13.30 Çıxış edir Alim və  Fərqanə Qasımovlar

    14.00 RV proqramı

    14.05 “Azərbaycan əsgəri”  

    14.25 Estrada miniatürləri

    14.35 Aşıq havaları

    15.05 “Uşaqdan xəbər al”   

    15.25 Melodiyadan – melodiyaya 

    16.00 “İdman” radio  jurnalı  

    16.20 “Klassik irsimizdən”.  Nizami Gəncəvi  

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün ...”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Çıxış edir instrumental qruplar 

    18.25 “Mir” Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    18.45 Eyvaz Həsənovun lent yazıları

    19.00 “Xəzinə inciləri”.   Musiqili  veriliş

    20.40  “İgidnamə”  

    21.00 Qəhrəmanlıq havaları

    21.20 “Payız düşüncələri”  

    22.00 Xəbərlər               

    22.10 “O səsin sorağında”. Kəmalə Musayeva  

    23.00 “El havası”   

    23.30 Səadət Arifqızının melodiyaları 

    00.00 Xəbərlər

    00.10 Çıxış edir muğam ifaçıları 

    01.00  Xəbərlər

    01.10 “Musiqi təqvimi”

    02.00 Xəbərlər

    02.10 Musiqili komediyalardan parçalar 

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Nəğmələrdə yaşayan ömür”.  Ələkbər Tağıyev  

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”.  Publisistik musiqili proqram  

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”.   Publisistik musiqili proqramın davamı

  • Bazar Bazar

    Bazar  

    21.09.2014       

    9:00    "Ovqat"

    10:30  "Həftənin mənzərəsi" (ingilis dilində)

    11:00  Cizgi filmləri

    11:30  Sənədli film: "Dəniz quşları"

    12:00  "Azərbaycan Respublikasına xidmət edirəm"

    13:00  "Muğam dünyamız"

    14:00  "Xəbərlər"

    14:20  "Səadət"

    15:30  "Dadlı dünya"

    16:00  "Kənd saatı"

    16:30  "Yada düşər xatirələr"

    17:00  "Xəbərlər"

    17:15  Futbol. Topaz premyer liqası. "Qarabağ" - "Simurq"

    19:00  "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    20:00  "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    21:30  "Breyn rinq". İntellektual oyun 

    22:30  Konsert proqramı

    23:45  Futbol. İtaliya çempionatı. "Palermo" - "İnter"

    1:45    Bədii film: "İki nəfər üçün imtahan"

    3:30    "Yada düşər xatirələr"

    4:00    "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    5:00    "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    6:30    "Səadət"

    7:30  "Azərbaycan - yurdum mənim"

    28 Sentyabr 

    Bazar

    6.00  Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    6.02  Verilişlərin açılışı

    6.03  RV proqramı

    6.08 Azərbaycan bəstəkarlarının populyar melodiyaları

    6.30 “Nəğməli Bakı”. Musiqi proqramı

    7.00 “Dilkəş” ansamblının lent yazıları

    7.25 Çıxış edir gənc estrada  müğənniləri

    7.45 Rəqs ritmləri

    8.00 RV proqramı

    8.05 Vokal duetlər

    8.30 “Şəbəkə” bədii informasiya proqramı    

    9.00 “Gəl, səhərim”.  Publisistik musiqili proqram

    10.40 “Anasının balası”

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Sabahınız xeyir”.  Bədii-əyləncəli proqram   

    11.35 “Mən əsgər olanda”  

    12.00 “Dünya bu gün”.  Beynəlxalq icmal

    12.15 “Bu gün sizinlə”.  Musiqili veriliş  

    13.00 Xəbərlər

    13.05 Oxuyur Elmira Rəhimova

    13.30 “Məktəb illəri” . Uşaqlar üçün kütləvi proqram   

    13.50 ART Əfsər Cavanşirov adına “Bənövşə” uşaq xorunun konserti 

    14.00 Muğam saatı

    15.00 “Gəzdim Azərbaycanı”  

    15.30  Aygün Səmədzadənin  mahnıları

    16.00 “Uşaqdan xəbər al”  

    16.20 Musiqi çələngi 

    17.00  RV proqramı

    17.05 “Əsgər istəyi”. Musiqili veriliş   

    18.00 Xəbərlər

    18.10 “Dirijor Niyazidir”.  Musiqi proqramı 

    18.50 Sözsüz mahnılar

    19.00 “Söz dünyamız”   

    19.30  Xalq yaradıcılığı:  “Bulaq”  

    20.00 “Həftə”. Analitik-informasiya proqramı

    21.30 “Axşam görüşləri”  

    22.30 Çıxış edir Ceyhun İsmayılov  

    22.50 İdman xəbərləri

    23.00 Rauf Hacıyevin kino musiqisi

    23.30 “Unudulmayanlar”   

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Yaddaş səhifələri”  

    00.25 “Gecəniz xeyrə qalsın”. Musiqi proqramı

    01.00 Xəbərlər

    01.10 Populyar  musiqi əsərləri 

    02.00  Xəbərlər 

    02.10 “Şəbəkə” bədii informasiya proqramı  

    02.40 İnstrumental musiqi

    03.00 Xalq yaradıcılığı: “Bulaq”  

    03.30 Çıxış edir Borçalı aşıqları

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Dəraməd və rənglər 

    04.20 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram